Sub Menu contents

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
  P
Iskra Białogard4
Jeziorak Szczecin3
MKP Szczecinek3
GKS Leśnik Manowo3
Dąb Dębno3
Ina Goleniów3
Olimp Gościno3
Hutnik Szczecin3
Odra Chojna3
10 Kluczevia Stargard3
11 Wiekowianka Wiekowo1
12 Gryf Kamień Pomorski1
Osadnik Myślibórz1
14 Rasel Dygowo1
15 Astra Ustronie Morskie0
16 Piast Chociwel0
  P
MKP Szczecinek6
GKS Leśnik Manowo4
Iskra Białogard4
Jeziorak Szczecin3
Dąb Dębno3
Kluczevia Stargard3
Odra Chojna3
Olimp Gościno3
Hutnik Szczecin3
Ina Goleniów3
11 Astra Ustronie Morskie2
Rasel Dygowo2
13 Wiekowianka Wiekowo1
14 Piast Chociwel1
15 Osadnik Myślibórz1
16 Gryf Kamień Pomorski1
  P
MKP Szczecinek3
Astra Ustronie Morskie2
Rasel Dygowo1
GKS Leśnik Manowo1
Piast Chociwel1
Iskra Białogard0
Kluczevia Stargard0
Odra Chojna0
Wiekowianka Wiekowo0
10 Jeziorak Szczecin0
11 Dąb Dębno0
Hutnik Szczecin0
13 Olimp Gościno0
14 Osadnik Myślibórz0
15 Gryf Kamień Pomorski0
16 Ina Goleniów0

Wyniki

2.
Kolejka
3.
Kolejka
4.
Kolejka
Rasel Dygowo -     Astra UM 0:0
MKP Szczecinek -     Gryf Kamień P. 4:1
Iskra -     Olimp 2:0
Odra Chojna -     Wiekowianka 2:1
Dąb Dębno -     Hutnik 4:2
GKS Leśnik -     Ina 3:0
Kluczevia -     Jeziorak 1:0
Osadnik -     Piast Ch. 1:1
Ina -     MKP Szczecinek -:-
Wiekowianka -     Dąb Dębno -:-
Jeziorak -     Iskra -:-
Piast Ch. -     Kluczevia -:-
Astra UM -     Odra Chojna -:-
Olimp -     Rasel Dygowo -:-
Hutnik -     GKS Leśnik -:-
Gryf Kamień P. -     Osadnik -:-
Dąb Dębno -     Astra UM -:-
GKS Leśnik -     Wiekowianka -:-
MKP Szczecinek -     Hutnik -:-
Osadnik -     Ina -:-
Kluczevia -     Gryf Kamień P. -:-
Olimp -     Jeziorak -:-
Iskra -     Piast Ch. -:-
Rasel Dygowo -     Odra Chojna -:-
Po pierwsze trzy oczka

s osadnikIV liga

Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Myślibórz (sobota, 13 - zmiana godziny!)

A klasa

Osadnik II Myślibórz - Pomorzanin Cychry (niedziela, 14)

I klasa juniorów

Osadnik Myślibórz - AP Hutnik Szczecin (niedziela, 17)

 
 
Za ambitną postawę - nagrodzeni jednym punktem

s osadnikIV liga

Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel 1:1 (0:1)

Bramki: Gajewski M.

MKS Osadnik: Jarosiński - Plackowski, Wekwerth, Dudek, Jodko - Koneczek - Korzeniewicz (Jarecki), Małowiecki, Myszkowski, Boroń - Gajewski M.

Relacja: http://ligowiec.net/news/68653-druga-polowa-czwartoligowa.html

Zapowiedź: http://ligowiec.net/news/68646-o-pierwsze-punkty-w-mysliborzu.html

Więcej: https://www.facebook.com/osadnik.mysliborz

A klasa

Santos Sarbinowo - Osadnik II Myślibórz 2:1

 
 
Uczciliśmy pamięć o Bronisławie Teodorczyku

s osadnikOsadnik Myślibórz zwyciężył w III Turnieju im. Bronisława Teodorczyka. W finale myśliborzanie wygrali z Czarnymi Czerników 5:0.

Trzecie miejsce zajęli tenisiści z Open Myślibórz, na czwartej pozycji uplasowali się juniorzy Osadnika, na piątej lokacie zostali sklasyfikowani oldboje Osadnika, a tabelę zamknęły rezerwy Osadnika.

Więcej…
 
 
Falstart z beniaminkiem

s osadnikNie tak wyobrażaliśmy sobie początek tegorocznego sezonu w wykonaniu naszych graczy. W Szczecinie ulegliśmy Jeziorakowi aż 2:5. Ostatni raz pięć bramek w jednym meczu ligowym straciliśmy ponad cztery lata temu.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Patryk Korzeniewicz i Jacek Jarecki.

Więcej…
 
 

Strona 1 z 165

Fan page Osadnika Myślibórz

Następny mecz

So, 05 Wrz 2015
12:00 
Osadnik Myślibórz
Osadnik Myślibórz
: Ina Goleniów
Ina Goleniów

Poprzedni mecz 2015-03-21
Osadnik Myślibórz - Ina Goleniów   2:1

Poprzedni mecz

So, 29 Sie 2015
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Kamień Pomorski
: Osadnik Myślibórz
Osadnik Myślibórz

Sonda

Jak oceniasz 6. miejsce Osadnika Myślibórz w IV Lidze Zachodniopomorskiej w sezonie 2014/2015?
 

Aktywni użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości